Obchodní podmínky

Kupující – fyzická nebo právnická osoba, která si objednala zboží (potraviny a nápoje), případně jejich, dovoz přes internetový portál www.brnenskyfrgal.cz ,prostřednictvím elektronického formuláře.

Prodávající – Vladimír Klinger, Boškůvky 11, 682 01 Prusy-Boškůvky, 

IČ: 47875445 ; DIČ:  

Předmět činnosti:

Předmětem činnosti je prodej a rozvoz frgálů , pokrmů a dalšího zboží. Brněnský frgál provozuje Vladimír Klinger, Boškůvky 11, 682 01 Prusy-Boškůvky

Otevírací doba, dodávky a rozvoz:

Provozovna Brněnský frgál je místo, kde je možno uskutečnit osobní odběr a to v době 8:00 – 16:00 hod. Odběrní místo neslouží jako klasická prodejna.

Telefonické a elektronické objednávky odbavujeme v čase 8:00 - 16:00 osobně, poté je možno zanechat vzkaz na záznamníku, elektronické objednávky odbavíme následující pracovní den. Z kapacitních důvodů se může stát, že objednávky vystavené v odpoledních hodinách již nebudeme schopni okamžitě vykrýt. V tom případě se spojíme se zákazníkem a dohodneme náhradní termín dodávky. Brněnský frgál si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky dle rozpisu a právo nerozvážet mimo stanovenou oblast rozvozu, kterou se rozumí území města Brna. Osobní odběr na provozovně není omezen minimální výší objednávky.

Platební podmínky:

Za produkty a služby je možno platit v hotovosti nebo bankovním převodem přes platební portál umístěný na www.brnenskyfrgal.cz. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK).

Produkty:

Koláče je možno objednávat celé dle druhu náplně, případně rozkrojené na polovinu dle náplně, při dodržení minimální ceny objednávky

Doručení objednávek:

Brněnský frgál se snaží doručit objednané produkty a zboží v intervalu zadaném v objednávce. Pokud to není z kapacitních důvodů možné, dopředu kupujícího informujeme a snažíme se docílit vzájemné shody. Dodávání v rámci intervalů je daní za dopravu zdarma, kterou interně realizujeme. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (mimo výše uvedené, též krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže Brněnský frgál nést odpovědnost a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu. Rozvoz je realizován vlastními vozidly.

Reklamace:

Brněnský frgál doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně reklamovat dodávku na tel.čísle pro objednávky +420 602 740 034, případně emailem na info@brnenskýfrgal.cz. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky či jiná alternativa. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupen. Reklamace, prosím, řešte ihned.

Ochrana osobních údajů:

Potvrzením a odesláním objednávky nebo sdělením při telefonické objednávce dáváte souhlas k dalšímu využití Vámi uvedených osobních údajů za účelem registrace v zákaznické databázi a zasíláním pravidelných newsletterů nebo e-mailů s nabídkou aktuálních akcí a kampaní.

EET

Vzhledem ke skutečnosti, že obchodujeme pouze zboží vlastní výroby, povinnost evidence tržeb dle zákona pro nás nevzniká. Po tomto datu začneme naplňovat zákon o EET v tomto znění:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení